Book Now
Enquire

STRONA GŁÓWNA

OŚRODEK AJURWEDY I MEDYCYNY NATURALNEJ

Witamy w DEVAAYA CENTRUM AJURWEDY I MEDYCYNY NATURALNEJ.

Devaaya Centrum Ajurwedy i Medycyny Naturalnej położony na Wyspie Divar, jest częścią Alcon Victor Group w Goa, Indiach. Do Grupy należą również Radisson Blu & Dona Sylvia Beach Resort, Cavelossim, Goa oraz Radisson Goa Candolim.

Ten Ośrodek jogi i ajurwedy znajduje się zaledwie 10 km od Panaji (stolicy Goa) i położony jest na obszarze ok. 2 ha pośród bujnej zieleni kołyszących się palm. Devaaya, której nazwa oznacza „boskie uzdrawianie”, składa się z 60 luksusowych pokoi w bungalowach, zaprojektowanych w tradycyjnym stylu goańskim. Panująca cisza i spokój oraz aura duchowości, czynią Devaaya rajem.

Devaaya łączy komfort najwyższej jakości kurortu ajurwedy i jogi, ze ścisłym systemem zabiegów i kuracji faktycznego centrum terapii. Oferuje tradycyjne zabiegi oraz terapie ajurwedy i medycyny naturalnej, w celu odzyskania pełnej energii ciała, umysłu i ducha. W ofercie znajduje się również zaawansowany kurs jogi dla tych, którzy pragną prowadzić zdrowy i wolny od stresu styl życia.

Grupa Alcon Vistor zapoczątkowała nowoczesny system świadczenia usług zdrowotnych w Goa poprzez stworzenie pierwszego w regionie, szpitala o wielu specjalnościach, mającego 150 łóżek szpitalnych, znanego jako „Victor Hospital” (były Apollo Victor Hospital) w Margao, Goa. Dzięki Devaaya, grupa zapewnia prawdziwą, alternatywną opiekę medyczną, która umożliwia rozwiązanie wielu problemów spowodowanych nowoczesnym stylem życia. Victor Hospital oraz Devaaya uzupełniają się, oferując pełen zakres turystyki medycznej, zarówno dla pacjentów krajowych, jak i zagranicznych, którzy mogą skorzystać z zabiegów medycyny zachodniej (alopatycznej), ajurwedy, leczenia metodami naturalnymi, jogi i odnowy biologicznej.

Ajurweda i medycyna naturalna pomagają odzyskać zdrowie, utracone poprzez lata zaniedbań i sztucznego stylu życia. W Devaaya, mamy nadzieję umożliwić powrót na właściwą drogę poprzez lecznicze właściwości ajurwedy i uczynić je sposobem życia.

Zapraszamy do doświadczenia Devaaya…

20% Off

This Season,get you in sync with nature,recharge at DEVAAYA.
Important Links:
Devaaya © 2016 . website designed and maintained by Leigia Solutions